Tezgah Arası Cam Panel Uygulaması Tuzla

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Mutfakların vazgeçilmez dekorasyonu tezgah arası cam panel uygulamaları mutfağınıza modern ve şık bir hava katar. Öztaş Yapı Dekorasyon olarak mutfaklarınız için hazırladığımız son projemizide başarıyla tamamladık. Firmamız bünyesinde tezgah arası cam, cam mutfak, mutfak tezgah arası cam panel, tezgah arası cam model, tezgah arası cam tasarım, tezgah arası cam montaj hizmetleri verilmektedir. 

Çiçek desenli tezgah arası cam panel uygulaması

Bu modelimizde çiçek ve deniz manzaralı fotoğraf kullanılmıştır. Elimizdeki görüntü yüksek baskı kalitesi sağlayan uv dijital baskı ile gerçekleştirilmiştir. Uv baskı ile hazırlanan cam tezgah arası modellerinde görüntü deforme olmaz uzun yıllar canlılığını ve görüntü kalitesini korur.

 

Deniz altı görüntülü tezgah arası cam panel uygulaması

Bu modelimizde yüksek güvenlikli temperli cam tercih edilmiştir. Temperli cam darbelere, ısı ve sıcaklığa karşı dayanıklıdır. Bu sayede tezgah arası cam paneliniz darbelerden, ocak ve fırının ısı ve sıcaklığından etkilenmezler. Tezgah arası cam montajında yapıştırma yöntemi kullanılmıştır. 

Sizlerde en uygun tezgah arası cam fiyatlarıyla yüksek kalitenin birleştiği cam mutfak uygulamalarından yaptırmak isterseniz 7/24 bir telefon uzağınızdayız. Arayın ücretsiz keşif hizmetimizden yararlanın. 

Tezgah Arası Cam Panel Uygulaması Tuzla Tezgah Arası Cam Panel Uygulaması Tuzla Tezgah Arası Cam Panel Uygulaması Tuzla Tezgah Arası Cam Panel Uygulaması Tuzla

Diğer Çalışmalar: