2103
2018
tezgah arası cam panel, aydınlatma, led, motif

Eşsiz Bir LED Aydınlatması İle Aydınlatılmış Tezgah Arası Cam Paneller

Aydınlatılmış ve çekici bir şekilde tasarlanmış bir tezgah arası cam panel, kelimenin tam anlamıyla mutfağınız için bir vurgudur. LED'ler, sizin tarafınızdan seçilen motiflerle yapılmış tezgah arası cam panel içine gireceği ve karanlıkta büyük ilgi çekeceği şekilde yerleştirilir. Parlak pencereler, parlak meyveler ya da tam renkli parlaklıktaki doğal manzarayla, Öztaş Yapı Dekorasyon her şeyi mümkün kılar.

Sertleştirilmiş cam veya aydınlatılmış akrilik camdan yapılmış bir tezgah arası ile zevk alacağınız dekoratif bir aydınlatma elemanını tercih edin. Burada pratik faydalar ve estetik etkiler el ele gider.

Mutfak tezgah arası cam panellerinizi yeni LED yüzey aydınlatma teknolojisi sayesinde artık eşit ve homojen bir şekilde arkadan aydınlatılabilir. Özel olarak hazırlanmış led paneller akrilik veya temperli cam ile lamine edilmiş tezgah cam panele yerleştirilmiştir.

Yenilikçi LED teknolojisi sayesinde, kaynak açısından verimli ışık yönetimi, geleneksel ışık kaynaklarına kıyasla enerji tüketimini yaklaşık% 60 ve daha fazla azaltabilir, böylece toplam CO2 emisyonlarını azaltır.

Tezgah arası cam paneller için döşenen led panellerde soketler veya benzerleri için delikler bile ışık kaybına yol açmadan mümkündür.

Tezgah arası cam panellerde aydınlatma bu teknoloji ile, artık daha düşük kurulum derinlikleri gerçekleştirilebiliyor.

Işık yoğunluğu sürekli olarak uzaktan kumanda ile ayarlanabilir. Düşük güç tüketimi ve uzun ömür arka aydınlatmanın bu yeni şekli, yüksek parlaklıkla birlikte düşük bakım geleneksel aydınlatmaya bir alternatif oluşturur.