Son yılların trendi olan baklava aynalar – dekoratif aynalar, evleriniz için mükemmel ve sınırsız dekorasyon olanakları verebilir. Dekoratif aynalarla herhangi bir odanın görünümünü ciddi şekilde değiştirebilir, ışık, hacim, dinamik ve derinlik ekleyebilirsiniz. Bir dekoratif ayna plakası; alanı görsel olarak dönüştürmek, karmaşık veya düzensiz şeklin üstesinden gelmek, iç mekânı karmaşıklaştırmak, daha yansıtıcı ve rafine hale getirmek için benzersiz bir sonlandırma malzemesi olarak kabul edilir. Bu dekorasyon oturma odaları, banyolar, mutfaklar, yatak odaları, koridorlar, otel lobileri, iş ve ticaret merkezleri, bina girişleri ve modern ve şık alan tasarlamak istediğiniz her alan için uygundur. Birçok form ve uygulama çeşidi arasında, istenilen tasarımla ve modelle işlenmesi mümkünüdür. 

Dekoratif Aynaların Avantajları 

Dairedeki ayna unsurları sadece güzel değil, aynı zamanda birçok özelliği vardır. Odalarımız aynalarla düzgün bir şekilde dekore edilmişse, birçok avantajı da beraberinde getirir: 

  • Odada geniş ışık ve parlaklık akışı sağlar; 
  • Dekoratif baklava ayna parçacıkları kolaylıkla duvarların düzensiz bölümlerini süsleyebilir; 
  • Dekoratif aynalar bir tezgah arasını ve bitiş duvarlarını süsleyebilir; 
  • Bu tasarımla, odanın alanını görsel olarak genişletebilir veya daraltabilirsiniz; 
  • Dekoratif baklava aynalarla oda bir yanılsamanın etkisini kazanır; 
  • Kullanılan cam çeşidiyle dayanıklı yüzeye sahip olursunuz; 
  • Baklava aynanın bakımı kolaydır. 

İç dekorasyon için kullanacağımız dekoratif aynaların farklı renkleri mevcuttur. Standart gümüş renginin yanında tercihe göre altın, bronz ve siyah aynada kullanılabilir. 

Öztaş yapı dekorasyon olarak yılların deneyimi ve alanında uzman ekibimizle alanlarınızı aynanın eşsiz ve zarif tasarımıyla, yüksek müşteri memnuniyeti ve uygun fiyatla süslemek bizim işimizdir diyoruz.


Yapmış olduğumuz uygulamalar


Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna Dekoratif Baklava Ayna