2503
2018
tezgah arası cam panel, fiyat, model, tasarım, dayanıklı, bakımı kolay

Tezgah Arası Cam Panellerle Bireysel Fikirler

Mutfak tezgah arası için tamamen eklemsiz bir yol, tezgah arası cam panellerdir. Tezgah arası cam paneller hijyenik, su itici ve ısıya dayanıklıdır. Bununla birlikte, çizilmelere karşı dayanıklı ve herkes için bakımı kolaydır. Cam çok yönlüdür ve size sadece farklı renk seçenekleri sunmaz. Tezgah arası cam panelinizin arkasına, meyveler, sebzeler, logolar veya manzaralar gibi motifleri de yazdırabilirsiniz. Bunun yanında kendinize ait görüntüleri de tezgah arası cam panellerinizde kullanabilirsiniz. Bazen sizin hazırladığınız bireysel bir motif bile mümkündür. Baskılı bir tezgah arası cam panel, kesimleri ayarlamak için çok uygundur. Parlak yüzey, modern ve genç bir tasarımla mutfaklar için eşsiz sonuçlar ortaya çıkarabiliyor. 

Tezgah arası cam paneller şık ve bakımı kolaydır, Öztaş Yapı Dekorasyon olarak sizleri şık ve modern mutfaklarla buluşturmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Önemli: Sistemi kurarken, üst ray ile duvar dolapları arasında en az iki inç yer olduğundan emin olmak gerekir. Bu mesafe, daha sonra kapak rayına takılabilmek için gereklidir.