0512
2017
tezgah arası cam, cam panel, cam mutfak, mutfak tezgah arası cam, bursa cam mutfak, bursa tezgah arası cam, bursa mutfak cam panel,Bursa tezgah arası cam, tezgah arası cam  Büyükorhan , tezgah arası cam  Gemlik , tezgah arası cam  Gürsu , tezgah arası cam

Bursa tezgah arası cam, Bursa cam baskı merkezi, Bursa mutfak cam panel

Öztaş Mutfak tezgah arası cam panel imalat hizmetleri olarak bursada mutfak tezgah arası cam panel hizmeti vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Öztaş Mutfak tezgah arası cam panel imalat merkezi olarak Türkiyenin dört bir yanına aynı gün gönderim imkanımız bulunmaktadır.

Dekorunuza bir renk sıçraması eklemek, ortamı daha parlak hale getirmenin her zaman hoş karşılandığı bir yöntemdir, ancak mutfakta çok fazla renk oda boğacaktır. Peki, iyi bir Tezgah arası cam olasılığı ne olabilir? Haklısın, geri çekiliş! Bu proje, ortamdaki ışığı canlandırırken duvarlarınızı istenmeyen lekelerden korumak için çok güzel bir fikir sunuyor. Bu ev sahibi tarafından yapılan seçim, camdan yapılmış bir mutfak tezgah arası cam  için yapıldı. Yerel bir cam panel mağazasını ziyaret edin, istediğiniz görseli belirledikten sonra çok uygun fiyatlara bizden alabilirsiniz. Toptan fiyatına perakende sloganıyla hizmet veriyoruz.

Herhangi bir renkli cam sıçramasına karşı çeşitli farklı yüzeylerde uygulanmasını seçtiğiniz şablon tasarımını sağlayabiliriz.Kullanmaya hazır geniş bir yelpazemizdeki şablon resimleri var ya da kendi resmini sunabilirsiniz. Şablon tasarımı için yalnızca tüm grafikler vektör formatında olmasını gerektirir . Tasarım ekibimiz, herhangi bir projeye dahil olan 2 saatlik grafik tasarım çalışmaları ile herhangi bir tasarıma istediğiniz kadar çimdik ve yeniden boyutlandırabilirsiniz.

  • Işıltıları ve renkleri şablonlarla birleştirin
  • 6mm Sertleştirilmiş Camdan yapılmıştır
  • Darbe ve Isıya Dayanıklı (400 ° C'ye kadar)
  • Soket ve Anahtarlar için Kesiciler
  • Yüzey temizlemek için herhangi bir kimyasal kullanın.

İsterseniz özel desenli çalışmalarımızda siparişm edebilirsiniz. Şablonlar, sıçrayış tabanının temel renginden farklı katı bir renk olarak görüntülenebilir. Gökkuşağı ve gümüş saten gibi renkli sıçramalara karşı koruma sağlayan bütün parıltılı eklentiler, cam sıva sisteminin hem şablonuna hem de taban rengine hafif, orta veya yoğun yoğunluklarda uygulanabilir.Alternatif olarak, şablonlar sadece köpük katmanı olarak gösterilebilir. En iyi görsel sonuçlar için yoğun yoğunlukta parıltı önerilir.

Bursa tezgah arası cam, tezgah arası cam  Büyükorhan , tezgah arası cam  Gemlik , tezgah arası cam  Gürsu , tezgah arası cam  Harmancık , tezgah arası cam  İnegöl , tezgah arası cam  İznik , tezgah arası cam  Karacabey , tezgah arası cam  Keles , tezgah arası cam  Kestel , tezgah arası cam  Mudanya , tezgah arası cam  Mustafakemalpaşa , tezgah arası cam  Nilüfer , tezgah arası cam  Orhaneli , tezgah arası cam  Orhangazi , tezgah arası cam  Osmangazi , tezgah arası cam  Yenişehir , tezgah arası cam  Yıldırım, cam panel  Büyükorhan , cam panel  Gemlik , cam panel  Gürsu , cam panel  Harmancık , cam panel  İnegöl , cam panel  İznik , cam panel  Karacabey , cam panel  Keles , cam panel  Kestel , cam panel  Mudanya , cam panel  Mustafakemalpaşa , cam panel  Nilüfer , cam panel  Orhaneli , cam panel  Orhangazi , cam panel  Osmangazi , cam panel  Yenişehir , cam panel  Yıldırım