0901
2018
modern cam panel, modern mutfak, tezgah arası cam, tezgah arası mutfak, mutfak tezgah arası, istanbul cam tezgah,cam mutfak, cam sistemleri,

Şık ve Modern Tezgah arası camlar

Güzel tasarlanmış ve üretilmiş bir cam tezgah, bir mutfağın veya tuvaletin görünümünü ve hissini değiştirebilir, böylece mekanı daha hoş karşılar ve oda içinde gerçek bir odak noktası oluşturur. Öztaş Tezgah arası cam'da, cam tezgahlarımızı, çizilmeye karşı dayanıklı, leke tutmaz ve uzun vadeli performans için son derece sağlam olan 19 mm kalınlığında sertleştirilmiş güvenlik camını kullanarak oluşturuyoruz.
 
Çok çeşitli renk seçenekleri mevcuttur ve ocaklar ve lavabolar için tezgahın deliklerini drenaj kanallarıyla birlikte kesebilme özelliği sayesinde, alanınıza uygun ve şartnamelerinize mükemmel uyan bir ısmarlama cam tezgah tasarımı yaratabiliriz.
 
Cam Tezgahlar 
İstediğiniz iç görünümü tamamlamak için Öztaş Tezgah arası cam'dan mutfaklar ve banyolar için çarpıcı cam tezgahlar mevcuttur. Cam ocak sıçramalarımızı ve cam tezgahlarımızı, en yüksek standartta olan güvenli bir ürün sağlanmasını sağlamak için 19 mm kalınlığında sertleştirilmiş güvenlik camı kullanarak imal ediyoruz. Belirli gereksinimlerinize uyacak bir ısmarlama tasarım üretebiliriz ve bunları hayal edebileceğiniz hemen hemen her renkte yaratabilirsiniz.
 
Cam tezgahlar son derece sağlam, leke tutmaz, çizilmeye karşı dayanıklıdır ve temizlenmesi kolaydır, bu nedenle haneler için idealdir. Renkli tezgahlarımız, herhangi bir mutfakta veya banyoda, yeni veya eskidir. Bir odayı açma ve girenlere parlak, davetkar bir görünüm oluşturma yeteneği vardır. Drenaj kanalları ve kanallar ocaklara ve lavabolara uyacak şekilde kesebiliriz, böylece armatürlerinizin etrafında ayarlama konusunda endişelenmenize gerek yoktur.
 
Mutfak tezgah arası cam
İşte Öztaş Tezgah arası cam'da, ultra-berrak camı tüm cam ocak sıçramalarımızda kullanıyoruz; çünkü düşük frekanstır içeriği inanılmaz derecede hassas renk uyumu ve ışığın yansıması için en uygun netliği sunuyor. 19mm ısıya dayanıklı, sertleştirilmiş, emniyet camı, BS EN 12150'yi standart olarak kullanmayı seçtiğimiz türdür. Tüm cam tezgahlarımız, çarpıcı bir odak noktası oluşturmak istediğiniz evin birçok alanı için uygundur.