Temperli Cam ile Cam Mutfak Tezgah Arası Cam panel

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Temperli Cam ile Cam Mutfak Tezgah Arası Cam panel; İstanbul ve tüm ilçelerinde yapmış olduğumuz temperli cam mutfak tezgah arası cam, vernikli cam mutfak tezgah arası ve diğer (akrilik cam, ham cam, aynalı cam) cam türleri ile yapmış olduğumuz mutfak cam uygulamalarımız sayısız müşteri memnuniyeti ile bizlere geri dönüş yapmıştır. Sizlerden aldığımız bu olumlu dönütler sayesinde çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Mutfak tezgah arası cam mutfakları süsleyen ve modern bir yapya ulaştıran olmazsa olmaz argümanlar haline gelmiştir. 

Bir mutfağı güzelleştirmenin en praitk yoları;

Bir mutfak, eşit parçalarda pratik, güvenli ve güzel olmalıdır. Bu üç faktör arasındaki dengeyi sağlamak, kalış noktasında en uygun malzemeleri tercih ederseniz kolaydır. Mutfak tezgah arası cam, duvarı, pişirme sırasında ortaya çıkan kaçınılmaz sıçramalardan korurken, mekanın stilini tanımlayabilen önemli unsurlardan biridir.

Temperli cam Mutfak tezgah arasını korumak için en uygun seçenek şu şekildedir: 5-6 mm kalınlığında temperli camlar, ayrıca otomobillerin ön camı gibi çok küçük parçalara ayrılsalar dahi güvenlidir. Parlaklığı, zarafeti ve hepsinden önemlisi temizliği getirdiği için mutfağın ön yüzünde iyi bir kaplama olarak kabul edilir. Temperli cam, ışığın yansımasını destekler, bu da onu daha büyük bir alan ve parlaklık hissi gerektiren küçük mutfaklar için ideal kılan bir özelliktir. Bu tip malzeme şeffaf, yarı saydam veya bazı renklerde satın alınabilir, ancak laklı camdan daha pahalıdır.

Vernikli cam Isıya dayanıklı, lake cam, mutfak tezgah arasını pişirme alanında doğrudan kaplamak için idealdir. Lavabonun arkasında, tezgahın arkasında kolay temizlenebilir, yiyecek ve yağın sıçraması için mükemmel bir kalkan olur. Iki türü vardır: Lake camı temperlenmiş değil. Arkasında boya bulunan normal bir camdır. Bu, temperli bir cam olmadığı anlamına geliyor. Yüksek bir termal şok onu kırabilir. Lacobel camı Vernikli ve çok parlak. Farklı renk ve tonlara sahiptir. Renk ve parlaklık için idealdir. Sadece iç mekanlar için tasarlanmış opak bir camdır. Camın opaklığı, camın arka tarafında bir vernik uygulanarak elde edilir. En büyük avantajlarından biri, eklemlerin ve yansıma gücünün olmaması, mutfağa ferahlık duygusu kazandırmasıdır.

Mutfak tezgah arası cam için bizden fiyat alın ve sayfamızda bulunan makalelerimizi okuyun

Temperli Cam ile Cam Mutfak Tezgah Arası Cam panel Temperli Cam ile Cam Mutfak Tezgah Arası Cam panel Temperli Cam ile Cam Mutfak Tezgah Arası Cam panel Temperli Cam ile Cam Mutfak Tezgah Arası Cam panel Temperli Cam ile Cam Mutfak Tezgah Arası Cam panel Temperli Cam ile Cam Mutfak Tezgah Arası Cam panel Temperli Cam ile Cam Mutfak Tezgah Arası Cam panel Temperli Cam ile Cam Mutfak Tezgah Arası Cam panel

Diğer Çalışmalar: