1101
2018
iç mimar, iç mimari, mutfak mimarisi, çarpıcı renkler, cam panel, cam mutfak, tezgah arası cam, cam kaplama, resimli cam panel

İç mimaride mutfak tezgah arası camın önemi

Yeni nesil iç mimarlar ve tecrübeli iç mimarların ortak olarak birleştiği nokta, mutfak dekorasyonunun vazgeçilmezi mutfak tezgah arası cam panellerdir.Renkli kaplamalı cam, çağdaş mutfak yüzeylerine yeni bir boyut ekledi ve hem yerel hem de ticari pazaryerileri heyecanlandırdı.Otel sahipleri ve restoran işletmecileri, cam kaplamalı bir çalışma yüzeyinin hijyen ve dayanıklılık özelliklerini görebilirler: çarpıcı estetik değerlerini de görebilirler.Cam, mikrop veya bakteri barındırmaz: gözeneksizdir.İç mimarlar, mimarlar ve hazır mutfak tasarımcıları ve tedarikçileri, bu yenilikçi ürün yelpazesinin özelliklerini hızlıca takdir ettiler.Yüzey su geçirmezdir ve çoğu diğer malzeme yüzeyinden daha uzun süre kalır.Mutfaktaki cam tezgâh, keşfinizi bekleyen bir avant-garde konseptidir.Tek parça cam tezgahlar maksimum 3200mm x 2000mm boyutuna kadar tedarik edilebilir. Cam 19 mm kalınlıktadır.

Cam mutfak tezgâhlarının herhangi mutfakta gerçek göz alıcı ve ayrıca süper dayanıklıdır. saten finiş versiyonu camını kadifemsi, sıcak karakterli ödünç ise parlak versiyonunda, malzeme, renk parlaklığı sızar. İnce levha tipindeki görünüm ev için bu şaşırtıcı güzel tasarıma son dokunuş katıyor. Birçok müşteri cam için bir numaralı olan moda malzemeler iç döşeme için. Mutfakta, bir cam tezgah a, özellikle göz alıcı renkli baskılı cam sihirli dikkat çekiyor olarak,. Şeffaf cam yüzeyin şeffaflık tasarımları Öztaş Mutfak Tezgah arası cam ortaya çıkaran derinlik görünüm üretir. Yüzeylerinin (mezo ve saten +) Atlas işlenmiş, ancak, oda içinde çeşitli yönlere doğru ışığı dağıtır.