3012
2017
cam mutfak, cam banyo, cam tuvalet, cam panel, kullanım alanları

Cam panelerin kullanım alanları

Cam mutfak tezgahları, herhangi bir mutfakta gerçek bir göz alıcıdır ve aynı zamanda dayanıklıdır. Parlak sürümü ile, malzeme renklerin parlaklığını yansıtırken, satine bitirme sürümü camı kadifemsi ve sıcak bir karakter kazandırıyor. İnce panel benzeri görünüm, ev için bu çarpıcı güzel tasarıma son dokunuş katıyor. Birçok müşteri için cam iç mobilya için moda malzemelerden bir numaradır. Mutfakta cam tezgah belirli bir göz alıcıdır çünkü renkli baskılı cam sihirli bir şekilde gözü çeker. Şeffaf cam yüzeyin şeffaflığı, tasarımların parlaklığını ortaya çıkaran bir derinlik görünümü üretir. Ancak saten ile kaplanmış yüzeyler (mezo ve saten +), ışığı odanın çeşitli yönlerine yaymaktadır.

Öztaş Mutfak tezgah arası cam panel, mutfaklar ve banyolar için ısmarlama renk kaplı cam panelleri, cam tezgahlar ve cam duvar panellerinin en eski, en büyük, en güvenilir üreticisi ve montajcısıdır. Piyasaya ilk katılan biz olduk ve kalite, hizmet ve kurulum için tercih edilen tedarikçi olmaya devam ediyoruz.
 
Öztaş Mutfak tezgah arası cam panel'de, tamamen şeffaf, minimum yeşil renk ile düşük demir optikalı cam kullanıyoruz. Bu, renklerin daha cesur ve daha canlı görünmesi, mutfak ve banyonuza güzel ve dinamik bir görünüm kazandırması demektir.
 
Öztaş Mutfak tezgah arası cam panel'de, daha fazla güç ve emniyet sunan, gerektiğinde camı sertleştiririz. Camımız ayrıca 200 dereceye kadar ısıya dayanıklıdır - yani hiçbir leke yok, işaret yok   ve toplam asit direnci çok düşüktür.
 
Basitçe, amacımız  mutfak, banyo  ve tuvalete eklemektir! Bunu, delaminasyona ve renk değişikliğine karşı rakipsiz 10 yıllık garantimizle desteklenen mükemmel bir servis ve piyasadaki en iyi ürünü sunarak gerçekleştiriyoruz!
 
Neredeyse her şartname için tasarlanmış, gerçekten benzersiz ve dayanıklı bir mutfak veya banyo oluşturmanıza yardımcı olalım.