2512
2017
mutfak tezgah arası, cam mutfak, tezgah arası cam, tercih, fayans mutfak, seramik mutfak,cam panel mutfak

Mutfak tezgah arası yaptırırken neyi tercih etmeliyim?

Mutfak tezgah arası yaptırırken neyi tercih etmeliyi sorusunun cevabı aslında kişinin tercihine göre değişmektedir. Fayans, Seramik, Yapıştırma taş, italyan boya yada cam panel tercihler arasında yer almaktadır. Sıfır yapılan mutfaklarda bu iş sadece ekonomik bütçe ve kişisel tercihinize kalmış bir durum. Ama ikinci el bir mutfak için buna mental yorgunluk ve yıkım işlerinide eklememiz gerekmektedir. Cam panel sistemleri hem ekonomik hem mental açıdan sizi yormaz, çok kısa sürede oldukça şık bir mutfak dekorasyonuna sahip olabilirsiniz. 

Mutfağınızı şık bir tezgah arası camı ile hazırlamaya hazır mısınız? Mutfağınızı bozmadan şaşırtıcı gelecektir işlevsel yeni bir özellik ile mutfak stilini yenilemek mi arıyorsunuz? Öztaş Yapı Dekorasyon'da mutfaklarınız ve banyolarda güzel, en kaliteli cam panelleri satıyoruz. Standart boyutların geniş bir yelpazesine sahibiz veya cam panel önliğini ölçmek için yapılmış bir malzemeyi seçebilirsiniz.

Hemen hemen her görüntüyü cam üzerine yazdırabiliriz. Bu, mutfağınıza veya banyoya gerçek bir kimlik hissi getiren ısmarlama bir sıçramayı sağlar. Resim kendi fotoğraflarınızdan biri olabilir veya kütüphanemizden veya Shutterstock gibi hazır fotoğraflar web sitesinden birini seçebilirsiniz .İşte standart boyutlu renkli cam sıçramalarımızdan sadece birkaçı. Bu sıçrama tahtalarının tamamı 6mm'lik sertleştirilmiş camdan yapılmış ve 10 yıllık bir ürün garantisi ile birlikte geliyor.

Müşterilerimizin birçoğu, kendilerine ait cam panelleri için gereken kesin ölçümlerin sağlanması konusunda biraz belirsizdir. Uzman satıcılarımızdan birinin evinize gelmesini ve gerekli en büyük boyutları ölçmek için en yeni lazer teknolojisini kullanmasını ayarlayabiliriz. Firmamız, vizyonunuzu hayata geçirmeye yardımcı olan ve aradığınız nihai türünü tam olarak anlamak için çeşitli örnekler de getirecektir. Bunu yalnızca sizin için bir teklif hazırlamak için kullanacağız. Alternatif olarak, banyo veya mutfak alanının montaj ihtiyaçları olan görüntüleri ile kaba ölçümler gönderebilirsiniz ve bunu, proje planlama amaçlarınız için bir beyzbol tahmini sağlamak için kullanabilirsiniz. Olabilecek her soruyu cevaplamak için yardım ekibimiz her zaman hazır.