Maltepe Mutfak Tezgah Arası Cam Montajı

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Maltepe ilçesindeki konutlar için hazırlanan tezgah arası cam modellerimizin montajı sorunsuz bir şekilde tamamlanmıştır. Maltepe ilçesi genelinde Mutfak tezgah arası için almış olduğumuz hassas ölçümler sonucunda hazırlamış olduğumuz tezgah arası cam modelleri yüksek müşteri memnuniyeti ile gerçekleştirilmiştir. Firmamız tarafından cam mutfak için 3d tezgah arası camlar, led ışıklı tezgah arası cam modelleri, temperli camdan üretilmiş yüksek güvenirlikli tezgah arası cam montajı, mutfak tezgah arası cam m2 fiyatları en uygun fiyat garantisiyle yapılmaktadır. Tezgah arası cam modellerimiz uv baskı teknolojisiyle yüksek çözünürlük ve renk kalitesiyle gerçekleşmektedir. 

Son yılların trendi olan cam mutfaklar sayesinde artık eski tip tezgah ve tezgah arası malzemeleri (karo, fayans vb) tercih edilmiyor. Cam mutfak ve tezgah arası cam paneller beraberinde bir çok avantajıda getirmektedir. Tezgah arası cam paneller eski tip karo tezgah aralarına göre temizliği kolaydır, karo aralarının derz dolğularında oluşan kir derdi ortadan kalkar böylece kolayca temizlenir ve hijyen sağlar. Aynı zamanda en az karolar kadar ısı ve sıcaklığa dayanıklıdırlar, ocak ve fırının sıcaklığından etkilenmezler. Zamanla dökülen fayans ve karo sıkıntısı yaşamazsınız. Tezgah arası cam paneller uzun ömürlüdür, renklerinde solma ve yıpranma olmaz, güneş ışığından etkilenmezler. Karo ve fayanslarda olduğu gibi model sıkıntısı olmaz, sınırsız tasarımlar ve renk seçeneğiyle hayallerinizde ki mutfağa kavuşacaksınız. 

Sizde cam mutfak uygulaması düşünüyorsanız 15 yılı aşkın tecrübesiyle, alanında uzman olan Öztaş Yapı Dekorasyona bekliyoruz. İsterseniz siz telefon açın ustalarımız sizi ziyaret etsin.

Maltepe Mutfak Tezgah Arası Cam Montajı Maltepe Mutfak Tezgah Arası Cam Montajı Maltepe Mutfak Tezgah Arası Cam Montajı Maltepe Mutfak Tezgah Arası Cam Montajı Maltepe Mutfak Tezgah Arası Cam Montajı Maltepe Mutfak Tezgah Arası Cam Montajı Maltepe Mutfak Tezgah Arası Cam Montajı Maltepe Mutfak Tezgah Arası Cam Montajı Maltepe Mutfak Tezgah Arası Cam Montajı Maltepe Mutfak Tezgah Arası Cam Montajı Maltepe Mutfak Tezgah Arası Cam Montajı

Diğer Çalışmalar: