Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Led Aydınlatma Pendik

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Mutfak tezgah arası cam modelleri üzerinde uygulamış olduğumuz led aydınlatmalı mutfak tezgah arası cam montaj işlemlerini İstanbul Pendik ilçesinde tamamlamış bulunmaktayız. Pendik ilçesi için hazırlamış olduğumuz cam mutfak tezgah arası cam panellerde temperli cam kullandık. Hazırlamış olduğumuz cam mutfaklarda, şehir manzaralı tezgah arası cam, tek renk tezgah arası cam, deniz manzaralı tezgah arası cam, gün batımı manzaları tezgah arası cam, çiçek desenli tezgah arası cam modellerini uyguladık. Son yılların trendi olan tezgah arası cam modelleri mutfaklarımızı süslemekte ve sizlere daha keyifli alanlar sunmaktadır. 

Mutfak tezgah arası, genellikle 45 ile 65 santimetre arasında bir yüksekliğe sahip olan lavabo ve mutfak plakalarının önünde bulunan mutfak için teknik bir duvar parçasıdır. Bu bakımdan mutfak tezgah arası, yalıtımlı ısıya dayanıklı, uzun ömürlü ve kolay temizlenebilir bir yapıya sahip olmalıdır. Bununla birlikte, işlevsel olmanın dışında, dekoratif olarak ta önemli bir unsur olarak sınıflandırabiliriz. Tüm bu sebeplerden dolayı, mutfak tezgah arasını özenle seçmek akıllıca bir iştir. İyi bir tasarımı en iyi şekilde birleştiren malzeme olarak tezgah arası cam panelleri tavsiye ediyoruz.

Tezgah arası cam ısıya ve suya karşı dayanıklılığı, bakım kolaylığı, darbelere karşı dayanıklılığı, temizliği, hijyenik ve sağlıklı bir yapıya sahip olduğu için önerilebilecek en uygun malzemedir. Kullanılan malzeme çok sağlam bir Securit temperli camdır. Kırılması hemen hemen imkansızdır, ancak çok güçlü bir darbe durumunda kırılma meydana gelebilir. Şeffaf veya opak, parlak veya mat olabilir, dökme veya lake ile boyanabilir. Her durumda, yansıtıcı etkisi özellikle küçük ve loş ışıklı alanlar için mükemmeldir. Birden fazla renkte mevcuttur ve çok beyaz bir mutfağa biraz sevinç vermek için idealdir. Mutfaklarınıza modern ve şık bir hava katar.

Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Led Aydınlatma Pendik Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Led Aydınlatma Pendik Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Led Aydınlatma Pendik Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Led Aydınlatma Pendik Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Led Aydınlatma Pendik Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Led Aydınlatma Pendik

Diğer Çalışmalar: