3D Tezgah Arası Cam Küçükçekmece

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Öztaş yapı dekorasyon olarak son projemiz olan 3D tezgah arası cam modellerimiz başarıyla tamamlanmış. Söz verdiğimiz gibi tezgah arası cam modellerimizin montajı sıfır hata ve mükemmel estetiklikle gerçekleştirilmiştir. Bu son projelerimizi İstanbul küçükçekmece'de müşterilerimiz için gerçekleştirdik. Öztaş Yapı Dekorasyon olarak 3d tezgah arası cam, tezgah arası cam aydınlatma, temperli cam tezgah arası, cam mutfak modelleri, tezgah arası cam malzemeleri işlerini yüksek kalite ve 1. Sınıf hizmet prensibiyle yapmaktayız.

Mutfak tezgah arası duvar panelleri çok lüks ve modern mutfak, istisna değildir bu yüzden, her birimiz dairesinde en rahat ve ferah bir ortam oluşturmaya çalışıyoruz Çok sayıda yeni ürünü bitirmek için kullanılan malzemeler arasından biri mutfak için tezgah arası cam paneldir. Tezgah arası cam panelleri mutfakta apronun yanı sıra duvarı pek hoş olmayan etkilerden koruyacak şekilde kullanılır.

Yüksek kaliteli temperli camdan yapılmış mutfak için cam panel, kalınlık, on milimetre kadar olabilir. Cam kaplama teknolojisindeki görüntüler, mutfağınızı gerçek bir peri masalı haline getiren parlak renklerle net bir görüntü oluşturmanızı sağlar.

Tezgah arası cam panellerinin tedavisinde teknolojik seçenekler:

Dijital baskı Grafikleri cam tezgah arası üzerine basmak için seçenekler şaşırtıcı derecede farklı olabilir, en yaygın grafik biçimlerinden ultra yüksek özelliklere sahip görüntülere kadar seçenekler mevcuttur. Cam tezgah arası, çeşitli cam eskizlerinin renklerini, çeşitlerini ve boyutlarını ele alan bireysel siparişlere göre üretilebilir. Fotoğraf baskısı ile cam geleneksel kapılar, pencereler, duvarlar, arka panel ve mutfak mobilyaları için umut verici bir alternatiftir.

Görüntünün kalitesi. Söz konusu teknoloji, kişiye özel ve parlak bir şekilde verilen birinci sınıf yüksek çözünürlüklü görüntülerden oluşur. Tezgah arası cam kalınlığı 6 mm'den az olmamalıdır.

Mutfak tezgah arası cam panellerdeki boyalar. Bu tip cam tezgah arası tasarım giderek daha popüler hale geldi. Tezgah arası cam duvar panellerinde boyama, dijital cam resminin klasik görüntüsünü kolayca değiştirebilir.

Tezgah arası lamine cam. İki veya daha fazla olabilen cam katmanları arasında farklı malzemelerin yapısını kullanan teknoloji. Bu süreçte dijital baskı ve sinemayı birleştirmek mümkündür. Uygulandıktan hemen sonra lamine görüntü. Yani, farklı bir tasarıma sahip olan ve dayanıklı ve güvenli olan lamine eşya. Eklemenin isteği üzerine, özel tipte aydınlatmalar ile desteklenebilir, ayrıca kumlama veya lazer gravür ile birleştirilebilir.

Tezgah arası cam paneller mutfağın münferit büyüklüğüne göre sipariş edilebilir ve iyi bir baskı veya resim görüntüsü seçebilirsiniz.

Yüksek kaliteli tedavide tezgah arası cam duvar panelleri sadece güvenli ve pratik değil, aynı zamanda çok güzeldir. Bu tür panellerin sonsuz sayıdaki tasarım ve modelleri, en talepkar müşterilerin ihtiyaçlarını karşılayacaktır. Dekorasyondan sonra gravür ve film baskısı uygulaması, hatta resimlerinizde tek bir fotoğraf gibi olabilir. Bu dekorasyon detayı, mutfak alanının herhangi bir iç mekanında mükemmeldir.

3D Tezgah Arası Cam Küçükçekmece 3D Tezgah Arası Cam Küçükçekmece 3D Tezgah Arası Cam Küçükçekmece 3D Tezgah Arası Cam Küçükçekmece 3D Tezgah Arası Cam Küçükçekmece 3D Tezgah Arası Cam Küçükçekmece 3D Tezgah Arası Cam Küçükçekmece 3D Tezgah Arası Cam Küçükçekmece 3D Tezgah Arası Cam Küçükçekmece

Diğer Çalışmalar: