Yunus Görüntülü Tezgah Arası Cam Modelleri Üsküdar

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul Üsküdar ilçemizde bir mişterimiz için hazırlamış olduğumuz deniz ve yunus balığı görüntülü tezgah arası cam modelimiz başarıyla tamamlanmıştır. Hazırladağımız tezgah arası cam modelimizin montajı, kusursuz olarak alınan ölçümler sayesinde sıfır hatayla gerçekleştirilmiştir. Öztaş yapı dekorasyon olarak 2018 olduğu gibi 2019 yılında da istanbul ve çevre illeri için tezgah arası cam montajı, tezgah arası cam tasarımı, cam tezgah arası, cam mutfak, 3d tezgah arası cam, uv baskılı tezgah arası cam, tezgah arası cam aydınlatma hizmetlerini profesyonel işçilik ve uygun fiyat güvencesiyle yapmaktayız. 

Deniz ve Yunus Görüntülü Tezgah Arası Cam

Beyaz dolap ve beyaz tezgah arasına beğenilen bu modelimizde yüksek güvenlikli cam olan temperli cam kullanılmıştır. Bu sayede tezgah arası darbelerden, ısı ve sıcaklıktan etkilenmeyecek, uzun ömürlü sağlıklı olacaktır. Montajında yapıştırma yöntemi kullanılmıştır.

Sizlerde mutfaklarınızı camın eşsiz zareftiyle buluşturmak istiyorsanız bir telefon uzağınızdayız. Arayın ücretsiz keşif  hizmetimizden faydalanın.

Yunus Görüntülü Tezgah Arası Cam Modelleri Üsküdar Yunus Görüntülü Tezgah Arası Cam Modelleri Üsküdar Yunus Görüntülü Tezgah Arası Cam Modelleri Üsküdar Yunus Görüntülü Tezgah Arası Cam Modelleri Üsküdar

Diğer Çalışmalar: