Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

Cam Mutfak, Tezgah arası cam tasarımları: Öztaş yapı dekorasyon bünyesinde tezgah arası mat veya şeffaf cam,  fotoğraf baskı tasarımlı mutfak cam, cam mutfak düz renk tezgah arası cam, vinil filmle mutfak tezgah arası cam, tripleks çift katmanlı mutfak tezgah arası cam, cam mutfak aynalı tezgah arası cam, tasarımları yılların tecrübesi ve uygun fiyat garnatisiyle yapılmaktadır. İstanbul'un Bağcılar ilçesi ve tüm ilçelerinde cam mutfak, tezgah arası cam, mut fak tezgah arası montaj işlemleri A sınıf malzeme ve işçilikle garantili olarak yapılmaktadır. 

Cam Mutfak, Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları

Boyalı veya desenli cam yerine mat veya şeffaf tezgah arası cam. Duvar kağıdı veya boya ile kaplı bir duvarı korumak için şeffaf bir tezgah arası cam kullanılır. Böyle bir kaplama parlamaz, dikkat çekmez. Mat yüzey pürüzsüz veya dokulu olabilir. Kumlama yardımı ile herhangi bir desen, yazıt veya basit çizime neden olur.

Fotoğraf ve densen baskılı tasarımlar 

Mutfak apronu derisi adı verilen bu tür paneller. Camın arka tarafında özel çizim veya fotoğraf uv baskı teknolojisiyle özel mürekkeple uygulanır. Bir 3D efekti uygulamak, herhangi bir çizimi canlı hale getirecektir. Bu yöntem cam mutfaklarda en çok tercih edilen tasarımlardandır. Şehirlerin veya doğanın görüntüsü, alanı genişletecek, panoramik bir pencerenin etkisini yaratacak ve küçük bir mutfak alanını görsel olarak artıracaktır.

Cam mutfaktan düz renk tezgah arası cam.

Camın ısıl işlemi yapıldıktan sonra panelin ters tarafı seçilen renge boyanır. Böyle bir tezgah arası cam sade tasarımlar için çok fazla tercih edilmektedr.

Vinil filmle tasarım.

Film panelin alt tarafına uygulanır, bu da onu hasardan korur, ancak ne kadar süreceğini söylemek imkansızdır. Film kalitesine, yapıştırma teknolojisine, baskıda kullanılan boyalara bağlıdır. Baskı için kullanılan renklerin tamamen ekolojik olmadığına dikkat edilmelidir.

Tripleks Çift Katmanlı Tezgah arası Cam Tasarımları 

Seçilen cam katmanları arasında, seçilen görüntü, uzun vadeli koruma sağlayan mühürlenir. Bu cam kırılmaz, sadece çatlar. Özellikleri cam önlük yüksek maliyet ve kalınlık içerir.

Cam Mutfak Aynalı Tezgah arası cam tasarımları

Bakış açısını görsel olarak değiştirir. Küçük mutfaklar için iyi bir çözümdür. Bir seçenek, kumlanmış bir desen veya kısmi matlaşmaya sahip bir ayna karosudır.

Cam mutfak Aydınlatma

Mutfakta tezgah arası cam panel için aydınlatma kullanımı her türlü tezgah arası cam tasarımlarını vurgulayacaktır. Ve arkadan aydınlatma ve 3D görüntülerin kombinasyonu, fotoğrafı canlandıran inanılmaz bir etki yaratıyor. Mutfak cam için kimseyi kayıtsız bırakmayacak ve sahipleri sadece hayranlık uyandıran tepki ve övgü alacaklar.

Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar Cam Mutfak Tezgah Arası Cam Tasarımları Bağcılar

Diğer Çalışmalar: