2612
2017
mutfak tezgah arası, cam, cam seçimi, temperli cam, mutfak, banyo, cam sistem

Mutfak tezgah aralarında cam seçimi

Tezgah Arası Cam Panller evinizin ve ofisinizin her yerinde kullanılabilir: mutfakta, duşta, banyo makyajında, çamaşırlarda ve tezgahlarda. Normal fayanslara göre şık, çağdaş bir tasarım alternatifi ve temizlenmesi daha kolay oldukları için de daha pratik konumdalar. Öztaş Cam Mutfak'da , tüm banyo, mutfak ve çamaşır cam panellerine karşı yalnızca kaliteli sıkılaştırılmış cam kullanıyoruz . Tezgah arası camlarımızın  hepsi Türkiyede AS1288 gereksinimlerine uymak için daha da sertleştirildi.

Mutfak tezgah arası camları, güzel yansıtıcı, temizlenmesi kolay ve yerleştirildikleri her yere kesinlikle çarpıcı görünürler.Süsleme parçalarından düz camlara kadar geniş bir yelpazemiz var. Hızlı ve kolay kurulum için ayarlanmış boyutta parçalar sunabiliriz veya daha fazla sipariş alanını arıyorsanız tam ölçümlerinize göre herhangi bir 192 renk seçeneği sağlayabiliriz. Tam bir tasarım ve şablonlu hizmet de mevcuttur.
 
Herhangi bir odaya renk şemasını sığdırmak için cam üzerine istediğiniz rengi püskürtebiliriz. Benzersiz bir renk ister misiniz? O halde bize bildirin ve bu rengin tam uyumunu elde etmek için elimizden gelenin en iyisini deneyebiliriz. Tezgah arası cam paneller , mutfağınızın, banyonun veya hatta ev ofisinizin genel tasarım dinamiklerinde güzel bir aksan parçası oluşturabilir. Hepsinden iyisi, camda yeni gelişmeler inanılmaz derecede canlı cam panelde veya yeni alanınıza yerleştirebileceğiniz efektlere izin verir.Tezgah arası cam öncesi renkler, bilinçli tasarımcı için geniş bir yelpazedeki seçimleri kapsar. Ve kaliteli bir cam üreticisini primli bir boya üreticisi ile eşleştirerek, renkli bir Tezgah arası camı ile daha fazla insan tasarım hayallerini gerçekleştiriyor.