Beylikdüzü Medipol Hastanesi Ameliyathane Cam Montajı

Sunduklarımız

Çalışmanın Detayları:

İstanbul'un önde gelen hastanesi olan Medipol Hastanesi ameliyathanesi için hazırladığımız cam baskı projemiz başarıyla tamamlanmıştır. Hastane yönetiminin olumlu dönütleri ile sonuçlanan cam baskısı projemizde temperli cam kullanılmıştır. Baskı işleminde yüksek çözünürlük ve renk kalitesiyle gündemde olan uv baskı teknolojisi kullanılmıştır. Öztaş Yapı Dekorasyon olarak cam baskı, cam duvar, cam üzerine uv baskı, tezgah arası cam baskı, mutfak dolap arası cam, mutfak dolapları kaplama ve hertürlü uv baskı işlemlerinde büyük bir titizlikle ve hassasiyetle çalışmaktayız. Birinci önceliğimiz müşteri memnuniyeti ve kaliteli hizmettir.

Akvaryum Görüntülü Cam Baskı Cam Duvar

3d görüntü efekti kullanılan bu cam baskısı çalışmamızda yüksek çözünürlük ve renk kalitesi sağlanmıştır. 3d Uv cam baskı ile elde eilen görüntüler ultraviole ışınlarından etkilenmez üzerinden onlarca yıl geçsede ilk günkü kalitesini korur. Yüksek güvenlikli temperli cam sayesinde darbelere karşı mukavemet sağlar ve neredeyse kırılması imkansızdır. 

Beylikdüzü Medipol Hastanesi Ameliyathane Cam Montajı Beylikdüzü Medipol Hastanesi Ameliyathane Cam Montajı Beylikdüzü Medipol Hastanesi Ameliyathane Cam Montajı Beylikdüzü Medipol Hastanesi Ameliyathane Cam Montajı

Diğer Çalışmalar: